KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767172
nr 1376 7172
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1966, komposition. Olja på duk, 100x73cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:17:39
100 kr
500 kr